לקוחות משתפים

מושיק גלאמין

עמי מימון

צופית גרנט

עינת ארליך

מושיק רוט

איציק כהן

דרור גלוברמן

מורן אייזנשטיין

"כיף לי שמהגיל שלי אני כבר יודעת ומפנימה מה השביל המדויק שלי לתזונה ואורח חיים בריא"

ניצן, ל. תל אביב (22)

עשיתי את האבחון מסקרנות בלבד, אבל אחרי שקיבלתי אותו הבנתי איזה כלי מדהים קיבלתי. מהיום יש לי את הידע המדויק עבורי אישית גם בתזונה וגם בספורט. גם כשאני "חוטאת" מדי פעם אני גם מודעת לזה שחטאתי וגם יודעת בדיוק לאיזה שביל אני צריכה לחזור.

"האבחון הביא לפתרון בעיה שסבלתי ממנה – היעדר היכולת של הגוף להפיק מהמזון ויטמין B12. במקביל התזונאית זיהתה את המחסור גם בבדיקות הדם וסייעה במציאת הפתרון"

רונן, ח. ראשון לציון (48)

"הגעתי מתוך סקרנות להכיר את הגוף ועל מנת לשמר את המצב הקיים – האבחון אכן אישר את הדרך שלי, כולל את התזונה והפעילות הגופנית שעשיתי עוד לפני האבחון.

אבל, מה שהפתיע אותי, שהאבחון הביא לפתרון בעיה שסבלתי ממנה. האבחון הגנטי הצביע על העדר היכולת של הגוף להפיק מהמזון ויטמין B12 ובמקביל התזונאית זיהתה את המחסור גם בבדיקות הדם והסבירה לי את המשמעות שסייעה במציאת הפתרון. הגדרת הבעיה והפתרון תרמו לכך שאני מרגיש הרבה יותר טוב".

"בעזרת האבחון קיבלתי תשובה ממשית מהן הנקודות החזקות והחלשות שלי. רוב הזמן אני מקפיד על ההמלצות שניתנו לי ואני מרגיש פחות תעוקה בבטן וההרגשה הכללית טובה יותר"

דרור, מ. ירושלים (48)

"קראתי על האבחון ב-Ynet. המטרה שלי הייתה ליצור שינוי תודעתי תוך היכרות יסודית והכנסת סדר לאורך החיים כדי שאוכל לשמר ולשפר אותו. תמיד יש מה לשפר וללמוד בתחום. בעזרת האבחון קיבלתי תמונה שנותנת תשובה ממשית מה הן הנקודות החזקות והחלשות (במקרה שלי כולסטרול). רוב הזמן אני מקפיד על ההמלצות שניתנו לי ואני מרגיש פחות תעוקה בבטן ובכלל ההרגשה הכללית טובה יותר"

"קיבלתי אסמכתא למצב בו אני נמצאת במצבי לחץ – אני טיפוס דאגן!"

יוליה, ס. שערי תקווה (36)

"גיליתי שיש לי נטייה לפגיעות ברקמות הרכות כאשר מבצעת פעילות גופנית. תמיד האשמתי את עצמי שאני מתעמלת לא נכון או עושה משהו לא בסדר, ובעקבות קבלת הממצאים אני פשוט נמנעת מפעילויות מסויימות וכך אני לא נפגעת. בנוסף, קיבלתי אסמכתא למצב בו אני נמצאת במצבי לחץ – אני טיפוס דאגן! תמיד היה לי חוסר בטחון ודאגתי מפני עמידה לפני קהל, עכשיו אני יכולה לקבל את עצמי כמו שאני ויכולה להתאים את התפקיד ליכולת"

"למדתי מה מותר לי לאכול – שחור על גבי לבן ישירות מהגנים שלי"

מעין, ד. עמק חפר (41)

"ידעתי שאני צריכה לשנות את אורח חיי, בהמלצת התזונאית שלי נחשפתי ל MyBio, להפתעתי הגדולה ובניגוד לכל דיאטות שהכרתי עד היום הדיאטה מכילה גם פחמימות… למדתי מה מותר לי לאכול – שחור על גבי לבן ישירות מהגנים שלי"

"בזכות איבחון MyBio קבלתי אישור לתחושתי שאני מסוגלת לאכול כמות גדולה של אוכל ולא להרגיש מלאה"

חוי ק, ירושלים (35)

"בזכות איבחון MyBio קבלתי אישור לתחושתי שאני מסוגלת לאכול כמות גדולה של אוכל ולא להרגיש מלאה. למדתי שיש לי תגובה לא טובה לפחמימות וגם שקשה לי להרגיש שבעה. לכן, אני אוכלת הרבה ירקות ומנסה לאכול ארוחות קטנות בין- לבין כדי שלא אגיע רעבה לארוחה ואצליח לאכול לאט יותר ולהרגיש שבעה יותר"

"הדו"ח חשף בפניי בעיה רפואית שמחייבת שינוי תזונה דחוף. התוצאות הגיעו מיד ומנעתי מעצמי נזק גדול מאוד"

אירית, ש. קיסריה (59)

"נחשפתי לMyBio  במפגש חברתי, חייבת לציין שהבדיקה בעיקר סיקרנה אותי, לאורך כל התהליך הבדיקה והתוצאות הייתי סקפטית ביותר- חשבתי שלא יוכלו להפתיע אותי, עד שנפגשתי עם התזונאית לפיענוח. הדו"ח חשף בפניי בעיה רפואית שמחייבת שינוי תזונה דחוף. התוצאות הגיעו מיד ומנעתי מעצמי נזק גדול מאוד"

"הופתעתי לגלות שהגנים שלי מאפשרים התמודדות טובה עם פחמימות, מה שאפשר לי להוסיף לתפריט שלי מנות דגנים מותרים, ולזכות בתוצאה טובה ומשמחת על המשקל. מומלץ בחום"

עדי, ל. ירושלים (50)

"מאחר ויש לי סוג דם O, עד לקבלת תוצאות הבדיקה השתדלתי להמעיט מאד בדגנים ובפחמימות, החלפתי מוצרי חלב בחלב סויה או שקדים, ובמקום גבינות הכנתי לי ממרחים מן החי או מן הצומח, ואכלתי בשמחה בשר דל שומן מכל הסוגים, בתוספת ירקות, פירות, אגוזים וקטניות. באבחון הגנטי שלי הופתעתי לגלות שהגנים שלי מאפשרים התמודדות טובה עם פחמימות. גילוי זה אפשר לי להוסיף לתפריט שלי, ללא פחד, כמות גדולה יותר של מנות דגנים מותרים, ולזכות בתוצאה טובה ומשמחת על המשקל. מומלץ בחום."

"הגעתי ל-MyBio בעקבות פרסום באינטרנט, חייב להודות שהופתעתי מהתוצאות – לא הייתי מנחש שמותר לי ואף מומלץ לי לאכול פחמימות"

צפריר, ח. תל-אביב (46)

"אני אדם בריא שמקפיד על ספורט ובכל זאת רציתי להשיל מספר ק"ג. הגעתי ל MyBio  בעקבות פרסום באינטרנט, חייב להודות שהופתעתי מהתוצאות –  לא הייתי מנחש שמותר לי ואף מומלץ לי לאכול פחמימות , הפגישה עם התזונאית  לימדה אותי המון והייתה מצוינת"

"כאדם ש"מקשיב" לצרכים של הגוף שלו, שמחתי לגלות מהדו"ח של MyBio שיש התאמה בין מה שאני מרגישה לנטיות הגנטיות שהתקבלו בדו"ח"

שירה, ס. חיפה (35)

"כאדם ש"מקשיב" לצרכים של הגוף שלו, שמחתי לגלות מהדו"ח של MyBio שיש התאמה בין מה שאני מרגישה לנטיות הגנטיות שהתקבלו בדו"ח. אני חיה בהתאם לעקרונות תזונה הים תיכונית וזו גם ההמלצה העולה מממצאי הדו"ח הגנטי שלי"

"תפקיד התזונה שלי השתנה, במקום קטניות עברתי לבשר ואני מרגישה נפלא"

רחל, א. תל-מונד (63)

"בלי דיאטנית אני לא זזה לרגע – שנים צמודה אליה ומנסה לרדת באופן קבוע במשקל, בהמלצתה עברתי את הבדיקה ולהפתעתי השתנה גם תפקיד התזונה שלי, במקום קטניות עברתי לבשר ואני מרגישה נפלא, מחכה לראות את התהליך לאורך זמן"

"מאז שאני עוקבת אחר ההנחיות של MyBio אני מרגישה הרבה יותר קלילה, הנפיחות נעלמה ואני יורדת במשקל באופן תמידי"

מיכאלה, א. רעננה (+50)

"אני מאלה שכל החיים בדיאטה, התחושה היא שניסיתי כבר הכל, כשבחרתי לבדוק את המבנה הגנטי שלי , המשפחה שלי ממש התנגדה, מה הקשר בין הגנטיקה  לדיאטה הם אמרו לי ?  כשהגיעו התוצאות גם אני לא הבנתי, מותר לי 60% פחמימות? אני הרי תמיד נמנעת מהם זה הבסיס לכל דיאטה מודרני.

מאז שאני עוקבת אחר ההנחיות של MyBio אני מרגישה הרבה יותר קלילה, הנפיחות נעלמה ואני יורדת במשקל באופן תמידי"

"זה מדהים איך בחיבור ליסודות הגנטיים שלנו יש כל כך הרבה תשובות"

עדי, ק. תל-אביב (44)

"חיפשתי פתרון שיקל על הבעיות הרפואיות מהם אני סובלת , הבדיקות העלו חוסרים בגוף שלא ידעתי עליהם ושבעזרת תזונה נכונה יכולים להקל על מצבי, אז החלטתי לנסות ולעקוב ….

זה מדהים איך בחיבור ליסודות הגנטיים שלנו יש כל כך הרבה תשובות."

"בזכות המודעות הרבה יותר קל לי להתנהל לאורח חיים בריא יותר, אני ער לחוזקות והחולשות שלי ולא נאבק בהן יותר"

דרור, פ. בנימינה (52)

"שנים שאני סובל מבעיות כרוניות שלא ידעתי איך להתנהל איתם, בעקבות כתבה שקראתי על MyBio החלטתי ללמוד קצת יותר על הגנטיקה שלי. גיליתי מה ממה שאני אוכל משפיע על המחלות שלי ומה מונע את הכאב, גיליתי חולשות שלי למזון מסוים – בזכות המודעות הרבה יותר קל לי להתנהל לאורח חיים בריא יותר, אני ער לחוזקות והחולשות שלי ולא נאבק בהן יותר"

"Mybio מושלמת למי שמחפש דרך אמיתית להורדה במשקל במקצועיות ולאורך זמן"

רבקה, ס. רמת-גן (59)

"רציתי להשיל מספר ק"ג לקראת חתונתה של בתי וחיפשתי דיאטה שתחזיק מעמד לאורך זמן, הלווי של הדיאטנית היה המקצועי ביותר שפגשתי עד היום, אני כבר לא צעירה ובכל זאת השלתי 6 ק"ג בחודש וחצי ועוד היד נטויה, הביטחון העצמי חזר אלי שבתי ליהנות ולחייך, Mybio מושלמת למי שמחפש דרך אמיתית להורדה במשקל במקצועיות ולאורך זמן"

"בזכות האיבחון הבנתי שעלי לקחת קומפלקס ויטמינים ומינרלים ועכשיו אני הרבה יותר נמרץ ועם יכולת ספורטיבית משופרת"

גיל, א. תל מונד (43)

תמיד הקפדתי על אורח חיים בריא וספורטיבי ולכן חשוב היה לי להכיר יותר לעומק את המנגנונים בגוף שלי. בזכות האבחון של מיי-ביו גיליתי להפתעתי שיש לי בעיה בספיגה של ויטמינים ומינרלים חיוניים. מאז שהתחלתי לקחת קומפלקס ויטמינים B6, B12, חומצות אמינו וברזל אני מרגיש הרבה יותר נמרץ וחש שיפור ביכולת הספורטיבית שלי.

"רזיתי מעל 10 קילו בזכות האיבחון של מיי ביו!"

אלה, ז. פרדס חנה- כרכור (47)

קיבלתי כל כך הרבה מידע חדש על הגוף שלי בזכות הדו״ח. הדבר המשמעותי הוא שאני צריכה לצרוך  יותר פחמימות בתזונה שלי. אם עד עכשיו נמנעתי מפחמימות בשביל לרדת במשקל, בזכות ההמלצות התזונתיות שיצאו מהדו״ח, הצלחתי לרזות מעל 10 ק״ג!

"עכשיו אני פועלת באימונים וגם בתזונה מתוך הבנה וידיעה את הגוף ומה נכון לו, ולא מתוך ניסוי וטעייה"

רחלי, א. קבוץ בשומרון (50)

עשיתי את איבחון מיי ביו בזמן שהייתי לפני מרתון ורציתי להתאים את האימונים והתזונה על מנת למקסם את התוצאה שלי.

בזכות הדו״ח קיבלתי אישור לפעילות הגופנית שלי, לסיבולת לב ריאה ולהתאוששות המהירה של השרירים, דבר שאיפשר לי להמשיך באימונים ללא חשש. בהיבט התזונתי גיליתי שיכולת הספיגה של B12 בגוף שלי נמוכות יחסית ואני חסרה באנזים המפרק בשר. התאמתי את התזונה שלי לממצאי  האיבחון ועכשיו אני מרגישה קלה ומלאת אנרגיה. אני ממליצה לכולם על הדו״ח שגורם לנו להבין את הגוף שלנו טוב יותר ולא לפעול מתוך ניסוי וטעיה כל הזמן.

"בזכות הדו״ח של מיי ביו גיליתי שאני לא צריכה לחשוש מפחמימות ושומנים"

ציפי, ש. מושב בשרון (68)

חשבתי ששומנים ופחמימות הם האויבים הגדולים שלי, אבל מאז האיבחון הבנתי שהגוף שלי דווקא מפרק אותם בקלות. בהמלצת היועצת התזונתית של מיי ביו עברתי לצריכה שקולה של אבוקדו, שמן זית, אגוזים ופחמימות מורכבות, ומאז מרגישה שינוי משמעותי במשקל ובאיכות החיים. סוף סוף, בלי להתאמץ ובלי תחושת רעב.

"בזכות הדו״ח הבנתי שבשביל להילחם בשומן אני צריכה להפחית בכלל את הפחמימות"

מרגו, פ. נתניה (60)

גיליתי שיש לי רגישות ללקטוז ושרמת השומן הגבוהה שלי מקורה בכלל בבעיית ספיגה של פחמימות. מאז שהפחתתי לקטוז ופחמימות מרגישה הרבה יותר טוב. לעומת זאת מסתבר שיש לי הגן שמפרק שומנים בצורה מיטבית, אז יכולה להרשות לעצמי גם להתפנק עם מאכלים שעד כה נמנעתי מהם.

"הדו״ח של מיי ביו ברור וידידותי והמפגש עם יועצת התזונה הוסיף רובד משמעותי ליישום אפקטיבי"

משה, ר. מודיעין (59)

בזכות הדו״ח של מיי ביו והפגישה עם יועצת התזונה הבנתי את תגובת הגוף שלי לפחמימות ולקטוז ומאז שהפחתתי את צריכתם אני מצליח לשמור על משקל מאוזן. אני מרגיש גם הרבה יותר אנרגטי ופחות עייף. הדו״ח היה משמעותי עבורי גם בהיבט של הבנת תגובת הגוף לפעילות ספורטיבית. קיבלתי חיזוק לפעילות שאני עושה בזכות גן הלוחמים וההתאוששות המהירה של השרירים אצלי בגוף. הדו״ח עצמו מוגש בצורה מאד ברורה וידידותית לקריאה, אבל אני ממליץ לא לוותר על פגישה עם יועצת התזונה שהוסיפה רובד משמעותי להבנה וליישום של ממצאי הדו״ח.

"כל השנים חשבתי שאני רגישה לגלוטן כשבעצם אני בכלל רגישה ללקטוז ויש לי קושי בפירוק קפאין"

אביב, א. קבוץ בצפון (38)

כל השנים חשבתי שאני רגישה לגלוטן ושמרתי על כמויות של לחם ופחמימות, אבל בזכות הדו״ח גיליתי שבעצם אין לי רגישות כזו. מה שכן התגלה זה רגישות ללקטוז וקושי בפירוק קפאין ומלח.

היום אני חוזרת במתינות לצריכת לחם ומפחיתה לקטוז וקפאין ומרגישה טוב יותר.

"הבנתי שיש לי בעיה במנגנון השובע ואני צריכה לפעול תזונתית אחרת לגמרי ממה שרוב האנשים צריכים. אחרי שיישמתי הצלחתי לרזות 12 ק״ג ואני חיונית יותר מאי פעם"

צפנת, ב. הרצליה (45)

הבנתי שיש לי בעיה במנגנון השובע ואני צריכה לפעול תזונתית אחרת לגמרי ממה שרוב האנשים צריכים. אחרי שיישמתי הצלחתי לרזות 12 ק״ג ואני חיונית יותר מאי פעם.

גיליתי שהגוף שלי מגיב טוב לפעילות אירובית ובעקבות זה הצטרפתי לקבוצת ריצה ואני מרגישה אנרגטית וחיונית יותר מאי פעם.

הדו״ח חידש לי כל כך הרבה דברים לגבי עצמי. מסתבר שיש לי בעיה בתחושת השובע ולוקח לי מעל שעה וחצי להרגיש שובע לעומת 20 דקות אצל אדם ״נורמלי״. למדתי להתאים את הארוחות שלי לזה, לשלוט על הכמויות, להגדיל כמות של מים, לצרוך מזונות שמתפרקים לאט. בזכות זה רזיתי כבר 12 ק״ג. בנוסף, גיליתי שהגוף שלי מגיב טוב לפעילות אירובית ובעקבות זה התחלתי לעסוק באדיקות בספורט אירובי. גיליתי שזה שומר על החיוניות שלי, הגוף שלי מרגיש אנרגטי וחיובי.

"אני ממליצה לכל מי שעשה ניתוח קיצור קיבה אבל גם בעצם לכל אחד שרוצה לאכול נכון ולהרגיש טוב לעשות את האיבחון!"

נגה, מושב אילניה, עברה ניתוח בריאטרי לפני 4 שנים (53)

"מהרגע שעברתי את הניתוח הבטחתי לעצמי שלמשקל הקודם אני לא חוזרת!!!" – מתארת נגה, ואז התחיל החלק הקשה באמת.

"נראה שלעשות ניתוח קיצור קיבה זה פתרון קסם. שהולכים לישון ומתעוררים רזים וחטובים…, המציאות הרבה יותר מורכבת!"

מעבר לעובדה שמדובר בניתוח שזה אף פעם לא תענוג, כל הגוף משתנה כל המערכות עוברות זעזוע .

הבעיה היא שאם לא ממנפים את ההזדמנות שמקבלים עם הנתוח מהר מאד אפשר להשמין חזרה.

מתברר ש 45% מהאנשים שעושים נתוח בריאטרי חוזרים במהלך 4 שנים לעשות נתוח נוסף.

"הבעיה היא שאם לא עושים שינוי אמיתי בהרגלי התזונה – זה לא שווה כלום!" אומרת נגה.

" לי היה ברור שאני חייבת לא להכנס לצום או לסתם דיאטה אלא לשנות מהיסוד את הרגלי התזונה. כששמעתי פעם ראשונה על תזונה בהתאמה גנטית נדלקתי, נראה לי הגיוני ביותר !! כמי שנשואה לאדם שיכול לאכול פיל ולהשאר רזה, כל הרעיון שבעצם יש משמעות וחשיבות לגנטיקה נראתה הגיונית ואם היום אפשר לדעת מה באמת מתאים לאכול לפי הגנטיקה אז זהו הפתרון!"

נגה יצרה קשר עם MyBio , ערכה איבחון ונפגשה עם תזונאית שלאחר שניתחה עבורה את ממצאי הדו"ח יחד עם בדיקות הדם, נכנסה איתה לתהליך מתמשך בו בנתה עבורה תכנית תזונה תוך מעקב ובקרה.

"אמנם עברו רק 3 חודשים מאז שעשיתי את MyBio , אין ספק שהאבחון סייע לדייק את התזונה שלי , אני לא רעבה, לא מתאמצת, ומרגישה הרבה יותר טוב מבעבר. אני ממליצה לכל מי שעשה ניתוח קיצור קיבה אבל גם בעצם לכל אחד שרוצה לאכול נכון ולהרגיש טוב לעשות את האיבחון! "

© כל הזכויות שמורות | עיצוב: sleepwalkers | מימוש: shoof

fixed_image
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן