אודות MyBio

 

הרעיון של MyBio פשוט:
ככל שתכיר את הגנטיקה שלך טוב יותר, תוכל לשמור על עצמך טוב יותר. לשמור על משקל גופך, על חיוניות, וכמובן על הבריאות המיטבית שלך.

MyBio הוקמה כדי להוביל בישראל את תחום ההתאמה האישית של תזונה ואורח החיים לפי הגנטיקה. 

MyBio מביאה לקהל הרחב את האבחון הגנטי המתקדם ביותר, המאפשר לכל אחד ואחת לבנות תוכנית תזונה ותוכנית אימונים על בסיס הפרופיל הגנטי האישי.

על מנת לאפשר ללקוחותינו ליהנות מהמהפכה המדעית והטכנולוגית של תזונה מותאמת אישית, חברנו לחברת GP אשר פיתחה את האבחון הגנטי הרחב, והמקיף והמקצועי ביותר להתאמת פרופיל תזונה אישי. MyBio הינה הנציגה הבלעדית של חברת GP בישראל.

צוות MyBio

 

נועה לור כרמלי

יזמית ומנכ״לית MyBio

תזונה ומשקל הדהדו בחיי והעסיקו אותי מאז ומתמיד. כאשר שמעתי לראשונה על רעיון הנוטרו-גנטיקה, חשתי שעולם חדש ומסקרן נגלה בפני. אף על פי שאין לי רקע ברפואה, בתזונה או בגנטיקה, בחרתי לעזוב קריירה רבת שנים כסמנכ"לית שיווק בחברות מובילות לטובת הקמת חברת MyBio וניהולה.

שמי נועה לור כרמלי, אני אמא לשלושה ילדים. אני בוגרת תואר שני בתקשורת מאוניברסיטת Coventry  באנגליה וסיימתי בהצטיינות תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה. עד להקמת חברת MyBio עבדתי כל חיי בתחום שיווק בחברות מובילות במשק, כולל סמנכ"לית השווק ביורוקום תקשורת סלולארית נציגת Nokia, תשלובת מפעלי טיב טעם, סולתם מוצרי צריכה, וכן כמנהלת מותג ומנהלת תחום המעדנים בקבוצת שטראוס.

 

לאחר שחקרתי ובחנתי מעבדות וספקים שונים בחו"ל, הגעתי ל Geneplanet וידעתי שמצאתי את השותפים אותם חיפשתי. מעבר לעובדה שחברה זו בודקת את מנעד המאפיינים הרחב ביותר שקיים בשוק, היא גם מציעה ללקוחותיה דו"ח שכתוב בצורה ידידותית וקלה להבנה. ואולם, בעקבות התובנה כי לרב אין די בקריאת ובהבנת ממצאי הדו"ח בכדי להניע אדם לפעולה, הקמתי צוות יועצי תזונה בפריסה ארצית למתן ייעוץ, ליווי ותמיכה לאורך זמן.

 

אני מאמינה כי האבחון הגנטי ייתן לכל אדם את הכלים הפרקטיים, המדעיים והברורים  לעצב את אורח החיים והתזונה הנכונים לו, וכי בעתיד הלא רחוק הורים יבחרו לעשות את הבדיקה לילדיהם כבר בגיל הרך על מנת לגדל ולחנך אותם לתזונה הנכונה להם ובכך להימנע מבעיות בריאותיות הקשורות לתזונה לקויה בגיל מתקדם יותר. 

יועצי התזונה של MyBio

ב-MyBio מאמינים כי האבחון התזונתי הגנטי פותח צוהר לעולם שלם של אפשרויות לביצוע תהליכי שינוי בתזונה ובאורח החיים. על מנת שתוכלו להפיק את המירב מממצאי הדו"ח, תוך התייחסות למרכיבים נוספים כגון, המצב הבריאותי, כמו גם הרגלי התזונה ואורח החיים העכשווי שלכם, הקמנו מערך של יועצי תזונה אשר נבחרו, הוכשרו והוסמכו על ידינו על מנת לסייע לכם בניתוח ממצאי הדו"ח תוך הפקת מידע שימושי ויישומי באמצעותו תוכלו לדייק ולשפר את הרגלי התזונה שלכם.

ל-MyBio יועצי תזונה בפריסה ארצית, אשר ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לאבחון ולתהליך שתוכלו ליזום בעקבותיו. בחירת יועץ התזונה מתבצעת על פי מיקום גאוגרפי או התמחות נדרשת, בין ההתמחויות ניתן למצוא מומחים לבעיות במערכת העיכול, השמנה, אכילה רגשית, סכרת, הריון ואחרי לידה, גיל המעבר, הגיל השלישי, ילדים, צמחונות וטבעונות, אונקולוגיה, מחלות מטבוליות, תזונאי ספורט, בריאטריה, צמחי מרפא, תזונה סינית, CBT ועוד.

 

יועצי הספורט של MyBio (ספורטג'נטיקס)

בפגישה אישית עם אחד ממאמני הכושר (ספורטג'נטיקס) של MyBio, המאמן ייתן לכם דגשים ויסייע בבניית תוכנית אימונים המותאמת אישית לפי הגנטיקה שלכם. התוכנית תתייחס לסוג הפעילות, כמות החזרות, מנוחה, עומסים, סיכון לפציעות, סיבולת לעומת אירובי ועוד.

© כל הזכויות שמורות | עיצוב: sleepwalkers | מימוש: shoof

fixed_image
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן