פרסומים

נו מור דיאטות: הכירו את הגנים שלכם ותוכלו לחיות טוב יותר

עולם הדיאטות הולך להשתנות ולעבור מהפכה: תשכחו מטרנדים שמבטיחים לכם בטן שטוחה – מעתה תוכלו לדעת בקלות מה יגרום לכם להשמין ומה ישפר את בריאותכם דרך בדיקת גנים פשוטה.

 

 

תהיתם פעם איך אתם והחבר/ה שלכם ניסיתם את אותה הדיאטה, אבל רק אחד מכם הצליח לרדת במשקל בעוד שהשני צם, סבל ואף השמין? ובכן, היום יודעים שאין דיאטה אחת שמתאימה וטובה לכולם, ויותר מזה – אם תדעו כיצד פועלים הגנים שלכם ואיך מאכלים שונים משפיעים על הגוף שלכם – לא רק שתהיו רזים יותר, אתם תחיו יותר וחייכם יהיו איכותיים בהרבה.

רוב האנשים שרוצים לרזות או לסגל לעצמם אורח חיים בריא, הולכים לתזונאי/ת או נטורופת/ית כדי שיתאים את הדיאטה אל חייהם באופן מדוייק. במקרה הטוב ביותר, האנשים הללו ישלחו לבדיקות דם, מדידות אחוזי שומן ומים. כתוצאה מהבדיקות ככל הנראה התזונאי או הדיאטן יוריד מהתפריט מתוקים, מלוחים או שאר שומנים, יגביל בכמות קלורית או ארוחות, וייתן טיפים שמתאימים לקבוצה גדולה של אנשים.

היום בעזרת בדיקת רוק פשוטה, ניתן לגלות בצורה מדויקת באילו גנים התברכנו (או שלא) ולהתנהל עם מה שיש. ניסיתי את הבדיקה הגנטית של ​חברת MyBio, שהוקמה לפני כשנה והיא הנציגה הבלעדית של חברת Geneplanet שהנה אחת החברות המובילות בתחום האבחונים הגנטים לאורח חיים בריא באירופה.

המשך לכתבה המלאה >>

© כל הזכויות שמורות | עיצוב: sleepwalkers | מימוש: shoof

fixed_image
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן