מוצרי MyBio

 

MyBio תזונה הינו אבחון גנטי המציע מיפוי של מאפיינים אישיים הקשורים לתזונה, מטבוליזם ואורח חיים בריא ואופטימאלי.

האבחון מקיף מעל 120 גנים הקשורים לכ-40 תכונות ומאפיינים ומספק מידע אישי בעזרתו כל אדם יכול לשפר את איכות חייו תוך מציאת הדרך לאיזון ולמשקל אופטימליים תוך תחושת בריאות וחיוניות.

הדו"ח כולל את המאפיינים של השפעת התזונה על הגוף שלך, ביניהם השפעת התזונה על משקל הגוף שלך, עליה וירידה במשקל, תגובה לשומנים רוויים ולפחמימות, בריאות הלב וכלי הדם כמו מטבוליזם של אומגה 3 וטריגליצרידים, רגישות לאינסולין וסוכר בדם, הצורך בויטמינים ומינרליים ביניהם ויטמין B9, ויטמין B12, ויטמין D, ברזל, נתרן, אשלגן וצפיפות העצם, מאפיינים מטבוליים כמו פירוק קפאין בגופך, פירוק אלכוהול בגופך, אי סבילות ללקטוז ואי סבילות לגלוטן.

הדו"ח המופק על בסיס האבחון מכיל מידע מפורט אודות כל אחד מהמאפיינים, השוואת הסטטוס האישי של כל מאפיין יחסית לאוכלוסיה הכללית, האם התכונה האמורה מושפעת יותר מסביבה או מתורשה כמו גם המלצות אישיות על בסיס הממצאים.


MyBio
תזונה + ספורט – בנוסף למאפיינים הגנטיים המגדירים את התזונה המתאימה לכם, אבחון זה יגלה לכם כיצד פעילות הספורט שלכם תלויה ומושפעת מהמבנה הגנטי האישי שלכם. 

פעילות גופנית מיטיבה עם הבריאות שלנו, אך ישנן פעילויות ספורטיביות המועילות לנו יותר מאחרות, פעילויות אלו אף נבדלות מאדם לאדם.

מדענים גילו שישנם סוגים שונים של פעילויות ספורט ופנאי המיטיבות עם אנשים מסוימים ואילו השפעתם על אחרים פחות טובה ואף עלולה לגרום להצטברות רקמת שומן, התוצאה מושפעת באופן מובהק מהמבנה הגנטי שלנו. כך למשל, לגנטיקה יש השפעה על מרכיבים המשפיעים על היכולות האתלטיות כגון כוח, כוח מתפרץ וסיבולת שריר, כמו כן, היא משפיעה על גודל סיבי השריר, הרכב הסיבים ,על פוטנציאל הגמישות, תיאום עצב-שריר (קורדינציה), כמו גם על המזג שלכם (האם יש לכם את גן הלוחמים או הדאגנים) ופנוטיפים נוספים.

אבחון גנטי תזונתי וספורטיבי יכוון אתכם לפעילות הגופנית המיטבית עבורכם הן מבחינת מבנה השריר, הפוטנציאל האירובי המתבטא ביכולת הניצול המקסימאלי של חמצן בגוף, ההתאוששות המתאימה לכם לאחר אימונים, נטייתכם לפציעה ברקמות הרכות,  ובהתאם ליעילותם של סוגי אימון שונים עבורכם.

עם הזמנת איבחון גנטי של MyBio ניתן לקבל במחיר מיוחד גם:

דו״ח MyBio במהדורה מודפסת

בתוספת 150 ₪

מהיום והלאה האבחון הגנטי של MyBio ילווה אותך.  הדו"ח, שהינו המדריך האישי שלך לאורח חיים בריא הנו עשיר ומפורט. לנוחיותך, ניתן להזמין אותו במהדורה מודפסת עם כריכה קשה.

להזמנת הספר >>

מה עושים עכשיו עם האבחון הגנטי?
אנו ממליצים על פגישה עם אחד מיועצי התזונה של MyBio. היועצים שלנו עברו הכשרה מיוחדת בניתוח הדו״ח בשילוב מידע עדכני אודותיכם. בפגישה תקבלו כלים והנחיות ליישום מיידי של ממצאי האבחון.

פגישה אישית עם יועץ תזונה MyBio

בתוספת 350 ₪

פגישת ייעוץ עם מאמן כושר MyBio

בתוספת 350 ₪

רוצים להתאים גם את הפעילות הגופנית לגנטיקה שלכם? בפגישה אישית עם אחד ממאמני הכושר (ספורטג'נטיקס) של MyBio, המאמן ייתן לכם דגשים ויסייע בבניית תוכנית אימונים המותאמת אישית לפי הגנטיקה שלכם. התוכנית תתייחס לסוג הפעילות, כמות החזרות, מנוחה, עומסים, סיכון לפציעות, סיבולת לעומת אירובי ועוד.

אבחון MyBio תזונה                          1,650 ₪

אבחון MyBio תזונה + ספורט            1,950 ₪

דו"ח MyBio במהדורה מודפסת         150 ₪

פגישה אישית עם יועץ תזונה              350 ₪

פגישה אישית עם מאמן כושר             350 ₪

מחירון